Invacom GI3-100m fiber cable FC/PC

Invacom GI3-100m fiber  cable FC/PC
Art.nr: F700241
Tillgänglighet: I lager
Pris: 999 kr
Inkl. moms: Moms 25%

Antal:  

Product Description

3mm steel armoured single mode fibre optic cable
UV stabilised, Gray PVC Outer, G657A - LSZH
operating temp -40ºC….+60ºC

 

Skriv en recension

Ditt namn:


Din recension: OBS: HTML översätts inte!

Betyg: Dålig           Bra

Skriv koden nedan: